Paylaş:
Neon Şeytan (2016)

Neon Şeytan Filminin Konusu

Neon Şeytan (2016) (The Neon Demon - 2016)

Türü: ,
'Neon Şeytan-The Neon Demon izle' (2016)sadece bir moda filmi değil, aynı zamanda güzellik algısı, gençlik ve masumiyetin kaybı üzerine de bir yorum.Filmin Konusu:

Jesse, küçük kasabasından Los Angeles'a taşınır ve modellik kariyerine başlar. Masum güzelliği ve doğal çekiciliği, moda dünyasının dikkatini çeker. Kısa sürede popülerlik kazanır ve diğer modellerin kıskançlığına maruz kalır.film sitesi Jesse, bu cazip dünyanın karanlık tarafını keşfederken, onu elde etmek için her şeyi yapmaya hazır olan insanlar tarafından tehdit edilir.

Neon Şeytan Filmini Donmadan İzleFilmin Eleştirisi:Neon Şeytan, görsel açıdan çarpıcı ve atmosferik bir film. Refn, neon ışıklar ve canlı renkler kullanarak izleyiciyi filmin hipnotik dünyasına çekiyor.sitemizden'Neon Şeytan-The Neon Demon izleyin'Filmin Detayları:Yönetmen: Nicolas Winding RefnSenaryo: Nicolas Winding RefnOyuncular: Elle Fanning, Jena Malone, Bella Heathcote, Karl Glusman, Keanu ReevesTür: Psikolojik Gerilim, KorkuSüre: 1 saat 58 dakika.(Neon Şeytan-The Neon Demon izleme) Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.523 (3616 oy)
Beğeniler
İzlenme
35
Yapım Yılı
Süre
118 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Neon Şeytan fragmanını izle
2016
Elle Fanning
Elle Fanning
Jesse
Karl Glusman
Karl Glusman
Dean
Jena Malone
Jena Malone
Ruby
Bella Heathcote
Bella Heathcote
Gigi
Abbey Lee
Abbey Lee
Sarah
Desmond Harrington
Desmond Harrington
Jack
Keanu Reeves
Keanu Reeves
Hank
Nicolas Winding Refn
Nicolas Winding Refn
Director
Nicolas Winding Refn
Nicolas Winding Refn
Yazar
Mary Laws
Mary Laws
Yazar
Polly Stenham
Polly Stenham
Yazar

Neon Şeytan Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film