Paylaş:
Örümcek Ağı (2023)

Örümcek Ağı Filminin Konusu

Örümcek Ağı (2023) (Cobweb - 2023)

Türü:
'Örümcek Ağı-Cobweb izle' (2023)sadece sıradan bir korku filmi değil, aynı zamanda ailenin gizlediği karanlık sırların yarattığı dehşeti ve bir çocuğun bu gerçeğe tek başına göğüs germesini anlatan etkileyici bir film.Filmin Konusu: Film, sekiz yaşındaki Peter'ın ve ailesinin yaşadığı gizemli olayları konu alıyor. Küçük bir kasabada yaşayan Peter, yatak odasının duvarlarından gelen tuhaf sesler duymaya başlar. film izle Bu durumu ailesiyle paylaşmasına rağmen, Peter'ın hayal gücünün ürünü olduğu gerekçesiyle ciddiye alınmaz. Korkusu her geçen gün artan Peter, ailenin ondan korkunç bir sır sakladığına inanmaya başlar.

Örümcek Ağı Filmini Donmadan İzleFilmin Eleştirisi:Örümcek Ağı, gerilim ve gizem dokusuyla izleyiciyi oturduğu yere bağlayan bir film. Özellikle ilk yarıdaki gizem ve merak unsuru oldukça başarılı bir şekilde işlenmiş.sitemizden'Örümcek Ağı-Cobweb izleyin'Filmin Detayları:Yönetmen: Samuel BodinSenaryo: Doug SimonOyuncular: Woody Norman, Lizzy Caplan, Antony Starr, Cleopatra ColemanTür: Korku, GizemSüre: 1 saat 29 dakika.(Örümcek Ağı-Cobweb izleme) Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.624 (659 oy)
Beğeniler
İzlenme
21
Yapım Yılı
Süre
88 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Örümcek Ağı fragmanını izle
2023
Lizzy Caplan
Lizzy Caplan
Carol
Antony Starr
Antony Starr
Mark
Cleopatra Coleman
Cleopatra Coleman
Miss Devine
Woody Norman
Woody Norman
Peter
Luke Busey
Luke Busey
Brian
Aleksandra Dragova
Aleksandra Dragova
The Girl (Sarah)
Jay Rincon
Jay Rincon
Principal
Samuel Bodin
Samuel Bodin
Director
Chris Thomas Devlin
Chris Thomas Devlin
Yazar

Örümcek Ağı Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film