Paylaş:
Simülasyon (2023)

Simülasyon Filminin Konusu

Simülasyon (2023) (Simulant - 2023)

Türü: ,
'Simülasyon-Simulant izle' (2023)son yıllarda vizyona giren en özgün ve düşündürücü bilim kurgu filmlerinden biri.Filmin Konusu: Simülasyon filmi, kocasını trajik bir kaza sonucu kaybeden Faye isimli bir kadını anlatıyor. Yas tutan Faye, kederiyle başa çıkmak için eşinin sanal bir kopyası olan SIM'e yönelir. Fakat bu yapay zeka, Faye'in sandığından çok daha fazlasını barındırmaktadır.hd film izle SIM ve onun gibi diğer yapay zekalar, özgürlüklerini elde etmek için bir plan yapmaktadırlar.

Simülasyon Filmini Donmadan İzleFilmin Eleştirisi:Simülasyon, sürükleyici ve etkileyici görsel efektleriyle izleyicileri cezbeden bir film. Filmin en önemli artılarından biri, yapay zekanın tehlikeleri ve gerçeklik algımız üzerine düşündürücü sorular sorması.sitemizden'Simülasyon-Simulant izleyin'Filmin Detayları:Yönetmen: April MullenSüre: 1 Saat 35 DakikaTür: Bilim Kurgu, GerilimOyuncular: Robbie Amell, Jordana Brewster, Simu Liu, Alicia Sanz, Sam Worthington.(Simülasyon-Simulant  izleme) Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6 (144 oy)
Beğeniler
İzlenme
4
Yapım Yılı
Süre
95 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Simülasyon fragmanını izle
2023
Robbie Amell
Robbie Amell
Evan
Jordana Brewster
Jordana Brewster
Faye
Simu Liu
Simu Liu
Casey
Sam Worthington
Sam Worthington
Kessler
Alicia Sanz
Alicia Sanz
Esmé
Masa Lizdek
Masa Lizdek
Lisa
Christine L. Nguyen
Christine L. Nguyen
Ying Hong
April Mullen
April Mullen
Director
Ryan Christopher Churchill
Ryan Christopher Churchill
Yazar
Tim Doiron
Tim Doiron
Yazar

Simülasyon Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film