Paylaş:
Son Sığınak (2020)

Son Sığınak Filminin Konusu

Son Sığınak (2020) (Greenland - 2020)

Türü: , ,
'Son Sığınak-Greenland izle' (2020)sadece bir afet filmi olmanın ötesinde, aile bağları, insan doğası ve hayatta kalma içgüdüsü üzerine de derin düşünceler sunuyor.Filmin Konusu: (Son Sığınak), John Garrity ve ailesinin, Dünya'ya yaklaşmakta olan ölümcül bir kuyruklu yıldızdan kaçış hikayesini anlatan bir bilim kurgu gerilim filmidir. Bir göktaşı Dünya'ya çarpmak üzereyken, hükümet seçilmiş bir grup insanı özel sığınaklara tahliye etmeye karar verir.full film izle John, ailesinin bu sığınaklardan birine kabul edildiğini öğrenir ve onları kurtarmak için zamana karşı bir yarışa girer.

Son Sığınak Filmini Donmadan İzleFilmin Eleştirisi:Film, gerilim dolu atmosferi ve etkileyici görsel efektleriyle takdir topladı. Gerard Butler'ın performansı da oldukça beğenildi. Ancak bazı eleştirmenler filmin klişe konuyu ve karakterleri eleştirdi.sitemizden'Son Sığınak-Greenland izleyin'Filmin Detayları:Yönetmen: Ric Roman WaughSenaryo: Chris SparlingOyuncular: Gerard Butler, Morena Baccarin, Roger Dale Floyd, Scott Glenn, David Denman, Hope DavisTür: Aksiyon, Gerilim, BilimkurguSüre: 120 dakika.(Son Sığınak-Greenland izleme) Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.1 (4269 oy)
Beğeniler
İzlenme
25
Yapım Yılı
Süre
120 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Son Sığınak fragmanını izle
2020
Gerard Butler
Gerard Butler
John Garrity
Morena Baccarin
Morena Baccarin
Allison Garrity
David Denman
David Denman
Ralph Vento
Hope Davis
Hope Davis
Judy Vento
Roger Dale Floyd
Roger Dale Floyd
Nathan Garrity
Scott Glenn
Scott Glenn
Dale
Andrew Bachelor
Andrew Bachelor
Colin
Ric Roman Waugh
Ric Roman Waugh
Director
Chris Sparling
Chris Sparling
Yazar

Son Sığınak Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film