Paylaş:
Testere X (2023)

Testere X Filminin Konusu

Testere X (2023) (Saw X - 2023)

Türü: ,
türkçe ve altyazılı hd izle 'Testere X izle,' korku serisi Testere'nin kronolojik olarak ilk filmiyle ikinci filmi arasındaki olayları konu edinen bir devam filmidir. Serinin önceki filmlerinde tanıdık bir karakter olan Jigsaw, kendi özel yöntemleri ve oyunlarıyla bilinen bir karakterdir. 'Testere X izleyin,' Jigsaw'un intikam peşindeki yeni maceralarını anlatır.
Serinin önceki filmlerinde Jigsaw, hastalıklı ve ölümcül oyunlarını insanların yaşama isteğini test etmek amacıyla tasarlamıştır. Bu oyunlar, kurbanlarına kendi içlerindeki gücü ve hayatta kalma azmini keşfetme fırsatı sunar. Ancak 'Testere X,' Jigsaw'un motivasyonunu değiştiren bir dönüm noktasına odaklanır.Filmin temel olayları, Jigsaw'un kendisine karşı işlenen bir haksızlığın ve kişisel bir trajedinin ardından intikam almaya karar vermesiyle başlar. Jigsaw, daha önce kendi oyunlarına maruz kalan insanlara benzer oyunlar tasarlar ve onları kendilerinin içindeki gücü ve hayatta kalma yeteneklerini test etmeye zorlar. Ancak bu kez, intikam hissiyle motive olan Jigsaw, daha acımasız ve ölümcül oyunlar düzenler.Filmin ilerleyen bölümlerinde, Jigsaw'un bu intikam oyunlarının kurbanlarıyla nasıl başa çıktıklarını ve hangi zorluklarla karşılaştıklarını izleriz. Jigsaw, oyunlarını tasarlarken kurbanlarını fiziksel ve psikolojik olarak sınar, onları kendi iç dünyalarıyla yüzleştirmeye zorlar.'Testere X izleme,' korku, gerilim ve psikolojik dramayı bir araya getirir. İzleyicilere Jigsaw'un karanlık dünyasına ve intikam odaklı oyunlarına giriş yapma fırsatı sunar. Aynı zamanda, Jigsaw'un geçmişinin ve karakterinin daha fazla açıklığa kavuştuğu bir film olarak da dikkat çeker.Filmin sonunda, Jigsaw'un intikam oyunlarının sonuçları ve kurbanlarının kendi içsel savaşlarıyla nasıl başa çıktıkları önemli bir rol oynar. Bu olaylar, serinin ilerleyen filmlerine nasıl bir etki yapacağını merak uyandırır.'Testere X,' Testere serisinin hayranlarına yeni bir bakış açısı sunar ve Jigsaw karakterini daha fazla derinleştirir. Korku türünün sevenleri için ilgi çekici bir deneyim sunar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.308 (556 oy)
Beğeniler
İzlenme
123
Yapım Yılı
Süre
118 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Testere X fragmanını izle
2023
Tobin Bell
Tobin Bell
John Kramer
Shawnee Smith
Shawnee Smith
Amanda Young
Synnøve Macody Lund
Synnøve Macody Lund
Cecilia Pederson
Steven Brand
Steven Brand
Parker Sears
Renata Vaca
Renata Vaca
Gabriela
Joshua Okamoto
Joshua Okamoto
Diego
Octavio Hinojosa Martínez
Octavio Hinojosa Martínez
Mateo
Kevin Greutert
Kevin Greutert
Director
James Wan
James Wan
Yazar
Leigh Whannell
Leigh Whannell
Yazar
Josh Stolberg
Josh Stolberg
Yazar

Testere X Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film